Wydarzenia

wentylatorysklep.pl
www.nagrzewnice.info.pl/reklama
www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki

Eko-Wentylacja Kanałowa - TwinFresh

2018.09.04
Eko-Wentylacja Kanałowa - TwinFresh

Eko-wentylacja kanałowa to idealne rozwiązanie dla pojedynczych pomieszczeń, gdzie nie można wykonać instalacji wentylacyjnej. System jednorurowy TwinFresh zapewnia energooszczędną pracę o wydajności do 54 m3/h. Pracę takiego wentylatora możemy kontrolować w łatwy sposób, do tego pracuje on niezwykle cicho i nie powoduje powstawania skroplin pary.

 

 

Parametry

 

 

System jednorurowy TwinFresh zbudowany został na bazie kanału teleskopowego o zakresie długości 120-470 mm. Poszczególne modele mają różną wielkość przekroju: od 100 do 150 mm. Zakres mocy urządzeń wynosi od 3,5 do 6,1 W, a poboru prądu - od 0,023 do 0,039 A. Zasilane są natomiast jednofazowo napięciem w zakresie 100-230 V. Klasa bezpieczeństwa każdego modelu serii jest równa IP24.

 

 

Parametry TwinFresh

 

 

Konstrukcja i wyposażenie

 

 

Wewnątrz systemu znajduje się wentylator rewersyjny; ceramiczny, akumulacyjny wymiennik ciepła (efektywność rekuperacji do 91%) i dwa filtry powietrza G3, które stanowią zabezpieczenie przed insektami oraz zanieczyszczeniami. Zakończony jest natomiast kratką wentylacyjną, do której zamontowano żaluzję lub płaski panel dekoracyjny. Wszystkie modele wyposażono w system sterowania - przełączniki na obudowie oraz pilot. Przełącznik pozwala na uruchomienie/zakończenie pracy systemu, wybór wydajności i trybu wentylacji. Na pilocie, oprócz wymienionych funkcji, możemy wybrać również różnorodne rodzaje trybów oraz dostosować poziom wilgotności.

 

 

Wyposażenie TwinFresh

 

 

Cechy działania

 

 

System jednorurowy TwinFresh jest niezwykle łatwy do zamontowania i komfortowy w użytkowaniu. Może pracować w zwykłym trybie nawiewno-wywiewnym, jak również rewersyjnym - z odzyskiem ciepła i wilgoci. Przeznaczony jest do pracy ciągłej, jednak nie generuje wielkiego hałasu (22-29 dB). Dzięki zintegrowanej automatyce i możliwości dostosowania trybu pracy urządzenie pomaga zaoszczędzić energię, nie tracąc na wydajności (do 54 m3/h). Nie powoduje on również powstawania skroplin pary wodnej.

 

 

Sposób montażu wentylacji TwinFresh

 

 

TwinFresh - Montaż

Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2024 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE