Wydarzenia

www.nagrzewnice.info.pl/reklama
www.zawex.pl
www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • Kurtyny powietrzne - nowość w ofercie sklepelektryka24.pl
  2023.08.16
  Kurtyny powietrzne - nowość w ofercie sklepelektryka24.pl

  Niepewny rynek energetyczny i gazowy w dalszym ciągu spędza sen z powiek wielu osobom, a w szczególności przedsiębiorcą. Coraz bardziej zbliża się okres grzewczy i rachunki za ogrzewanie pomieszczeń służbowych, magazynów, sklepów i hal poszybują mocno do góry. Dlatego już teraz warto pomyśleć o oszczędnościach, który przyniosą korzyści nie tylko finansowe, ale także pozytywnie wpłyną na komfort użytkowania obiektu. Idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń przemysłowych są kurtyny powietrzne.

 • Nagrzewnica wodna - dobry wybór ogrzewania hal, magazynów i obiektów publicznych
  2021.10.25
  Nagrzewnica wodna - dobry wybór ogrzewania hal, magazynów i obiektów publicznych

  Zimowa aura, panujące mrozy, to wszystko sprawia że systemy grzewcze pracują na najwyższych obrotach. Dla zapewnienia optymalnych temperatur w halach, magazynach, warsztatach, sklepach polecamy nagrzewnice wodne. To niewielkich rozmiarów urządzenia o dużej wydajności. Posiadają możliwości montażu w systemie modułowym - jeden obok drugiego, dlatego w dowolnym momencie można rozszerzyć instalację grzewczą. Zastosowanie odpowiednich systemów nawiewnych pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepłego powietrza po całym pomieszczeniu. Z kolei daleki zasięg nagrzewnic sięgający nawet 24m, sprawia że ogrzewane powietrze dotrze nawet do trudno odległych miejsc.

 • Jak zaoszczędzić na kosztach energii dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym.
  2019.03.15

  Budowa własnego domu to poważne przedsięwzięcie i spory wydatek. Inwestując w nowoczesne energooszczędne rozwiązania budowlane, sprawiamy jednak, że sama eksploatacja budynku będzie o wiele łatwiejsza, wygodniejsza, a przede wszystkim tańsza.

  Planując postawienie domu, warto więc rozważyć zastosowanie co najmniej kilku nowoczesnych rozwiązań technicznych. Zyskamy na tym nie tylko my, ale również środowisko naturalne, ponieważ dzięki zastosowanym technologiom mocno ograniczymy straty energii i konieczność dogrzewania budynku, w związku z tym do powietrza trafi mniej szkodliwych związków ze spalania opału. Sprawdź, jak zaoszczędzić na kosztach energii dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym.

 • Przyszłość Ogrzewania Niskoemisyjnego
  2019.02.25

  Coraz więcej mówi się o zagrożeniach wynikających ze złej jakości powietrza. I chociaż jeszcze kilka lat temu niewiele mówiło się o smogu oraz jego przyczynach, dziś coraz większą uwagę zwraca się na sposoby ogrzewania domów i mieszkań. Niestety wciąż panuje przekonanie, że alarmy smogowe oraz wszelkiego rodzaju upomnienia ze strony Unii Europejskiej są nieco na wyrost, jednak prawda jest taka, że jeśli nie uporamy się z problemem niskiej emisji, nasze zdrowie z każdym rokiem będzie zagrożone.

 • Masterkool Poland - Systemy Chłodzenia Powietrza
  2019.02.04
  Masterkool Poland - Systemy Chłodzenia Powietrza

  W ofercie firmy MasterKool dostępne są nowoczesne urządzenia schładzające powietrze, wykorzystujące technologię Multiple-Inlet (Wielokrotny Wlot). Konstrukcja oferowanych urządzeń sprawia, że znakomicie sprawdzają się przy chłodzeniu małych przestrzeni otwartych z niską cyrkulacją powietrza. Zasada działania oferowanych urządzeń opiera się na odparowaniu otaczającego ciepła, przy użyciu wydajnego wentylatora, który wymusza przepływ ogrzanego powietrza poprzez mokre wkłady chłodzące, gdzie następuje ich schłodzenie.

 • Wentylatory Kuchenne Firmy Salda - Przegląd Oferty
  2018.12.20
  Wentylatory Kuchenne Firmy Salda - Przegląd Oferty

  W poprzednim artykule przedstawiliśmy ofertę wentylatorów kanałowych firmy SALDA. Dzisiaj zajmiemy się, z kolei wentylatorami kuchennymi dostępnymi w ofercie tej firmy. W tej grupie produktów dostępne są trzy serie wentylatorów: "KF T120", "KF T120 EC" oraz "KUB T120".

 • Przegląd Oferty Wentylatorów Kanałowych SALDA
  2018.11.28
  Przegląd Oferty Wentylatorów Kanałowych SALDA

  Firma SALDA w swojej gamie produktowej posiada kilkanaście typów wentylatorów kanałowych, dachowych i kuchennych, a także centrale wentylacyjne. W tym artykule przedstawimy ofertę wentylatorów kanałowych, do których należą serie produktów "VKA EKO", "VKAP 3.0", "AKU EKO", "VKS" oraz "VKSA".

 • Wilgotnościomierze Uniwersalne - Przegląd Oferty
  2018.10.08
  Wilgotnościomierze Uniwersalne - Przegląd Oferty

  Wilgotnościomierze, zwane również często higrometrami, to urządzenia wyznaczające poziom wilgotności m.in. w powietrzu. Ich działanie oparte jest na zjawisku zmian właściwości konkretnych substancji lub włókien wykorzystywanych w danym przyrządzie. Ze względu na te konkretne elementy wyróżniamy m.in. wilgotnościomierze włosowe, kondensacyjne, elektrolityczne czy też psychrometry.  

 • Systemy Dystrybucji Gorącego Powietrza - Czym Są i Jak Działają?
  2018.09.27
  Systemy Dystrybucji Gorącego Powietrza - Czym Są i Jak Działają?

  Kominek stanowi bardzo popularny element niemal każdego domu. Nic w tym dziwnego, gdyż na wielu z nas widok palącego się drewna działa uspokajająco, a pomieszczenie wydaje się bardziej przytulne. Ponadto jest to niezwykle wydajne i tanie źródło ciepła w budynku, a specyficzna budowa kominka pozwala na stworzenie specjalnego systemu DGP (dystrybucji gorącego powietrza). Czym on jest, jak działa i z czego się składa? Przedstawiamy wszystko w poniższym artykule.

 • Eko-Wentylacja Kanałowa - TwinFresh
  2018.09.04
  Eko-Wentylacja Kanałowa - TwinFresh

  Eko-wentylacja kanałowa to idealne rozwiązanie dla pojedynczych pomieszczeń, gdzie nie można wykonać instalacji wentylacyjnej. System jednorurowy TwinFresh zapewnia energooszczędną pracę o wydajności do 54 m3/h. Pracę takiego wentylatora możemy kontrolować w łatwy sposób, do tego pracuje on niezwykle cicho i nie powoduje powstawania skroplin pary.

| 1 | 2 | 3 | 4 |...| nastpna
Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2024 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE