Wydarzenia

wentylatorysklep.pl
www.zawex.pl
www.nagrzewnice.info.pl/reklama

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • Przegląd Oferty Wentylatorów Kanałowych SALDA
  2018.11.28
  Przegląd Oferty Wentylatorów Kanałowych SALDA

  Firma SALDA w swojej gamie produktowej posiada kilkanaście typów wentylatorów kanałowych, dachowych i kuchennych, a także centrale wentylacyjne. W tym artykule przedstawimy ofertę wentylatorów kanałowych, do których należą serie produktów "VKA EKO", "VKAP 3.0", "AKU EKO", "VKS" oraz "VKSA".

 • Wilgotnościomierze Uniwersalne - Przegląd Oferty
  2018.10.08
  Wilgotnościomierze Uniwersalne - Przegląd Oferty

  Wilgotnościomierze, zwane również często higrometrami, to urządzenia wyznaczające poziom wilgotności m.in. w powietrzu. Ich działanie oparte jest na zjawisku zmian właściwości konkretnych substancji lub włókien wykorzystywanych w danym przyrządzie. Ze względu na te konkretne elementy wyróżniamy m.in. wilgotnościomierze włosowe, kondensacyjne, elektrolityczne czy też psychrometry.  

 • Systemy Dystrybucji Gorącego Powietrza - Czym Są i Jak Działają?
  2018.09.27
  Systemy Dystrybucji Gorącego Powietrza - Czym Są i Jak Działają?

  Kominek stanowi bardzo popularny element niemal każdego domu. Nic w tym dziwnego, gdyż na wielu z nas widok palącego się drewna działa uspokajająco, a pomieszczenie wydaje się bardziej przytulne. Ponadto jest to niezwykle wydajne i tanie źródło ciepła w budynku, a specyficzna budowa kominka pozwala na stworzenie specjalnego systemu DGP (dystrybucji gorącego powietrza). Czym on jest, jak działa i z czego się składa? Przedstawiamy wszystko w poniższym artykule.

 • Eko-Wentylacja Kanałowa - TwinFresh
  2018.09.04
  Eko-Wentylacja Kanałowa - TwinFresh

  Eko-wentylacja kanałowa to idealne rozwiązanie dla pojedynczych pomieszczeń, gdzie nie można wykonać instalacji wentylacyjnej. System jednorurowy TwinFresh zapewnia energooszczędną pracę o wydajności do 54 m3/h. Pracę takiego wentylatora możemy kontrolować w łatwy sposób, do tego pracuje on niezwykle cicho i nie powoduje powstawania skroplin pary.

 • Klimatyzator czy klimatyzacja – co będzie lepsze w domu?
  2018.07.23
  Klimatyzator czy klimatyzacja – co będzie lepsze w domu?

  Kiedy zbliża się okres letni, w wielu domach instaluje się różne urządzenia, które mają służyć zmniejszeniu temperatury. Do takich urządzeń należy klimatyzator, czyli urządzenie wolnostojące oraz klimatyzacja, która jest zamontowana na ścianie pod sufitem. Te urządzenia różnią się zasadniczo od siebie i na pewno warto je przed zakupem porównać. Klimatyzacja czy klimatyzatory to dylemat wielu właścicieli domów, a także mieszkań.

 • Budowa Wentylatora
  2018.06.22
  Budowa Wentylatora

  W dzisiejszym artykule poruszymy kwestie związane z budową najpopularniejszych typów wentylatorów. Omówimy elementy z jakich zbudowane są wentylatory oraz przedstawimy jaką funcje dany element pełni w całej konstrukcji wentylatora. 

 • Dobór Rekuperatora - Podpowiadamy Jak Wybrać Odpowiedni Rekuperator
  2018.04.24
  Dobór Rekuperatora - Podpowiadamy Jak Wybrać Odpowiedni Rekuperator

  Oferta rekuperatorów na rynku polskim jest bardzo duża. Jest wielu producentów krajowych, jak i dystrybutorów importujących centrale, głównie z krajów skandynawskich. Oferowane centrale, różnią się miedzy sobą jakością wykonania, wyposażeniem, jakością podzespołów, sterowaniem oraz rozwiązaniami technicznymi - co bezpośrednio wpływa na różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi modelami.

 • Oczyszczacze powietrza – jakie pełnią funkcję i jak wybrać odpowiednie urządzenie?
  2018.02.27
  Oczyszczacze powietrza – jakie pełnią funkcję i jak wybrać odpowiednie urządzenie?

  W różnego rodzaju mediach trwa gorąca dyskusja na temat powietrza w naszym kraju. Nawet najwięksi sceptycy, muszą się zgodzić z tym, że to, czym oddychamy, ma realne przełożenie na stan naszego zdrowia oraz samopoczucie, i choć nie na wszystko mamy wpływ – chodzi m. in. o to jakim powietrzem oddychamy poza domem, to możemy mieć wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy w naszych czterech kątach, a pomóc nam w tym mogą oczyszczacze powietrza i specjalne filtry.

 • Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V
  2018.01.23
  Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V to znakomite urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Jest doskonałym wsparciem profilaktyki zdrowia. Piura P22V oczyszcza powietrze, usuwając wszelkie zanieczyszczenia chemiczne oraz alergeny. Swoje skuteczne działanie zawdzięcza wbudowanym czujnikom na bieżąco monitorującym jakość powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie w czasie 7-etapowej filtracji wykrywa i eliminuje szereg zanieczyszczeń powietrza takich jak: kurz, włosy, alergeny, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni, jak również nieprzyjemne zapachy.

 • Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B
  2017.11.29
  Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B

  Pierwsza wersja rekuperatorów B3B zyskała sporą popularność na rynku dzięki możliwości nie tylko odzysku ciepła z wywiewanego powietrza ale również wilgoci, dzięki czemu pozwalają one na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniach i nie powodują przesuszania powietrza. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania był brak konieczności odprowadzania kondensatu (wymiennik bezskroplinowy), co bezpośrednio przekładało się na łatwiejszy montaż i eksploatację urządzenia.

| 1 | 2 | 3 | 4 |...| następna
Zadzwoń do nas!
17 855 51 28
Chcesz być
na bieżąco?
© 2018 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE