Wydarzenia

www.nagrzewnice.info.pl/reklama
www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice
wentylatorysklep.pl

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki

Kurtyny powietrzne - nowość w ofercie sklepelektryka24.pl

2023.08.16
Kurtyny powietrzne - nowość w ofercie sklepelektryka24.pl

 

Niepewny rynek energetyczny i gazowy w dalszym ciągu spędza sen z powiek wielu osobom, a w szczególności przedsiębiorcą. Coraz bardziej zbliża się okres grzewczy i rachunki za ogrzewanie pomieszczeń służbowych, magazynów, sklepów i hal poszybują mocno do góry. Dlatego już teraz warto pomyśleć o oszczędnościach, który przyniosą korzyści nie tylko finansowe, ale także pozytywnie wpłyną na komfort użytkowania obiektu. Idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń przemysłowych są kurtyny powietrzne.

Kurtyny montowane są nad drzwiami wejściowymi, a w przypadku modelu Hunter nad bramami wjazdowymi. Prawidłowo dobrana kurtyna powietrzna stanowi barierę izolacyjną między ciepłym powietrzem wewnątrz, a zimnym powietrzem zewnątrz. Nie tylko zabezpieczają obiekt zimną, ale także idealnie sprawdzą się porą letnią, kiedy chronią przed napływem gorącego powietrza do wnętrza budynku. Kurtyna stanowić będzie także skuteczną zaporę przez przedostaniem się owadów, kurzu i innych zanieczyszczeń.

W ofercie sklepu sklepelektryka24.pl pojawiły się kurtyny powietrzne renomowanej firmy Reventon. Dostępne są modele zasilane jednofazowo i trzyfazowo. Możliwość doboru kurtyny do istniejącej już instalacji - wodną lub elektryczną.

Kurtyny produkowane przez firmę Reventon zaprojektowane i wykonane zostały z największa starannością i dbałością o każdy szczegół.

 

Oprócz nowoczesnego wyglądu, kurtyny na tle konkurencji mogą pochwalić się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Zasięg powietrza sięga nawet 8 metrów. Część modeli została wyposażona w piloty zdalnego sterowania.

 

Dostępne modele kurtyn powietrznych Reventon:


 

Wszystkie kurtyny powietrzne Reventon posiadają certyfikat CE i spełniają normy zawarte w dyrektywie RoHS.

Kliknij aby wybrać odpowiednią kurtynę powietrzną!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twj Nick
Tre komentarza
Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2024 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE