Wydarzenia

www.nagrzewnice.info.pl/reklama
www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice
wentylatorysklep.pl

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
odpowiedz na temat
Forum » Dokumentacja,osprzęt, akcesoria, nowości » Nagrzewnice gazowe KID
wstecz     Nagrzewnice gazowe KID
Autor: ~Kawson22
Data dodania: 2014-09-03 12:00:09
Lista tematw: 1
Ilosc postw: 0
Witam,

Zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej nagrzewnicy do mojego warsztatu. Ze względu na brak centralnego ogrzewania, dość starą instalację elektryczną, która obawiam się że nie wytrzymała by podłączenia kolejnego urządzenia elektrycznego, a zwłaszcza nagrzewnicy od dość dużej mocy, mój wybór padł na nagrzewnice gazowe, ewentualnie olejowe.

Na tym portalu trafiłem na artykuł opisujący nagrzewnice gazowe serii KID, których oferta mnie mocno zainteresowała. Tutaj pojawia się moje pytanie do forumowiczów, czy ktoś z was korzystał z tej serii urządzeń, co możecie o nich powiedzieć ? ogólnie rzecz biorąc, kupili byście ponownie tą nagrzewnice ??

zadowolony
Autor: ~Damianoss11
Data dodania: 2014-09-04 09:30:43
Lista tematw: 1
Ilosc postw: 17
Z serią KID nagrzewnic gazowych nie miałem bezpośrednio styczności, ale sam używam nagrzewnic olejowych serii MIR tej firmy i muszę powiedzieć że są rewelacyjne, zero problemów, awarii itp., więc myślę że i nagrzewnice gazowe KID spełnią Twoje oczekiwania - w końcu tak renomowana firma jak Munters SIAL, nie pozwoliła by sobie wypuścić byle czego na rynek zadowolony
odpowiedz na temat
Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2024 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE