Wydarzenia

wentylatorysklep.pl
www.nagrzewnice.info.pl/reklama
www.zawex.pl

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • VORNADO - wentylatory, nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza
  2016.11.29
  VORNADO - wentylatory, nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza

  Na stronie SklepElektryka24.pl pojawiła się ciekawa oferta produktów marki Vornado - w ofercie sklepu można znaleźć między innymi wentylatory stojące Vornado, jak również nawilżacze i oczyszczacze powietrza. W dzisiejszym artykule zaprezentuję po jednym produkcie - będącym przedstawicielem, każdej z wymienionych grup.

 • Pomiary temperatury i wilgotności
  2016.09.27
  Pomiary temperatury i wilgotności

  Z tematem nagrzewnic nieodłącznie wiąże się zagadnienie pomiaru temperatury i wilgotności w ogrzewanym pomieszczeniu, w tym celu bardzo często wykorzystuje się urządzenia elektroniczne zwane termo-higrometrami. W związku z tym w dzisiejszym artykule zaprezentuję kilka najpopularniejszych modeli termo-higrometrów oraz rejestratorów (loggerów) temperatury.

 • TwinFresh - jednorurowe systemy wentylacji
  2016.08.25
  TwinFresh - jednorurowe systemy wentylacji

  Jednorurowe systemy wentylacji TwinFresh Comfo znajdują zastosowanie w wentylacji pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych lub lokali użytkowych. Dzięki swojej konstrukcji systemy te mogą pracować zarówno w trybie rewersyjnym z odzyskiem ciepła i wilgoci, jak również w trybie nawiewno - wywiewnym jako nawietrzaki. Maksymalna wydajność urządzenia wentylacyjnego z serii TwinFresh Comfo wynosi 54m3/h.

 • Nagrzewnice wodne VOLCANO - najczęstsze pytania...
  2016.08.12
  Nagrzewnice wodne VOLCANO - najczęstsze pytania...

  Nagrzewnice VOLCANO stanowią integralną część nowoczesnych instalacji grzewczych budynków, takich jak hale, magazyny, sklepy itp. Stosowane w obiektach o średniej i dużej kubaturze eliminują problem niedogrzania i negatywnego wpływu czynników atmosferycznych na wnętrze. Każda nagrzewnica Volcano jest poddawana 3 rodzajom testów jakościowych, co pozwala w praktyce na eliminację braków produkcyjnych i objęcie każdego produktu 5 letnią gwarancją fabryczną.

 • Słownik - wentylacja, ogrzewanie, klimatyzacja
  2016.04.29
  Słownik - wentylacja, ogrzewanie, klimatyzacja

  Słownik zawierający pojęcia z zakresu wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. W słowniku zawarto i objaśniono najczęściej używane skróty oraz wyjaśniono najczęściej występujące pojęcia.

 • Rodzaje wymienników ciepła stosowane w rekuperatorach
  2016.04.01
  Rodzaje wymienników ciepła stosowane w rekuperatorach

  W dostępnych na rynku rekuperatorach występują różnego rodzaju wymienniki ciepła - pod względem konstrukcji tych wymienników najczęściej stosowane są wymienniki krzyżowe, obrotowe oraz przeciwprądowe. W tym artykule w kilku zdaniach postaramy się opisać każdy z wymienionych wymienników oraz omówić jego zalety i wady.

 • Nagrzewnice w ofercie sklepu SklepElektryka24.pl - przegląd
  2016.02.25
  Nagrzewnice w ofercie sklepu SklepElektryka24.pl - przegląd

  W ofercie sklepu SklepElektryka24.pl dostępnych jest kilka rodzajów nagrzewnic - są to między innymi nagrzewnice elektryczne kanałowe przeznaczone do montażu w kanałach okrągłych i prostokątnych, nagrzewnice elektryczne przenośne oraz nagrzewnice wodne zarówno kanałowe, jak rownież podwieszane. W dzisiejszym artykule postaramy się opisać poszczególne modele nagrzewnic, ich funkcje oraz zastosowania.

 • Kilka pytań o wentylację...
  2016.01.26
  Kilka pytań o wentylację...

  W artykule tym postaramy się odpowiedzieć na kilka często zadawanych pytań w temacie budowy i prawidłowego funkcjonowania systemów wentylacji w budynkach mieszkalnych. Pytania te w głównej mierze dotyczą przyczyn powstawania ciągu wstecznego w systemach wentylacji grawitacyjnej i sposobów w jaki można im zapobiegać.

 • System DGP - zestaw nawiewny BANAN
  2015.12.22
  System DGP - zestaw nawiewny BANAN

  Zestaw nawiewny "BANAN" jest elementem systemu dystrybucji gorącego powietrza, pozwalającym na rozprowadzenie ciepłego powietrza z kapy kominka do pozostałych pomieszczeń w budynku. Składa się on z dwóch elementów bazowych jednym z nich jest aparat nawiewny "AN", zaś drugi to bypass aparatu nawiewnego z filtrem i termostatem "BAN". Elementy te mogą być łączone razem tworząc zestaw nawiewny "BANAN" lub pracować oddzielnie.

 • Danfoss Refrigeration Drive - optymalna regulacja, a oszczędność energii
  2015.11.23
  Danfoss Refrigeration Drive - optymalna regulacja, a oszczędność energii

  W poprzednim artykule zaprezentowane zostały przemienniki częstotliwości Danfoss serii Refrigeration Drive - szczególną uwagę wówczas zwróciliśmy na na ich wykorzystanie w branży HVAC do sterowania wentylatorami. Dzisiejszy artykuł również będzie poświęcony falownikom tej serii, jednak swoją uwagę skupimy  głównie na zaimplementowanych w tych urządzeniach funkcjach umożliwiających optymalną regulację napędów w branży HVAC, a tym samym zmniejszenie kosztów i oszczędność energii.

poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna
Zadzwoń do nas!
17 855 51 28
Chcesz być
na bieżąco?
© 2018 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE