Wydarzenia

www.nagrzewnice.info.pl/reklama
www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice
wentylatorysklep.pl

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • Kanałowe nagrzewnice elektryczne serii ENO-...
  2017.06.23
  Kanałowe nagrzewnice elektryczne serii ENO-...

  W ramach artykułu przeprowadzimy przegląd dostępnych wersji kanałowych nagrzewnic elektrycznych serii ENO. W ramach tej serii możemy wyróżnić następujące typy nagrzewnic: ENO...A, ENO...C, ENO...T, ENO...X, ENO...Y.

 • Ogrzewanie nadmuchowe - zalety i wady
  2017.05.30
  Ogrzewanie nadmuchowe - zalety i wady

  W tym artykule postaramy się przedstawić najważniejsze zalety ogrzewania nadmuchowego z wykorzystaniem różnego rodzaju nagrzewnic. Jak wiadomo każdy ze sposobów ogrzewania poza swoimi zaletam ma również wady, podobnie jest z ogrzewaniem nadmuchowym. W związku z tym poza zaletami zastosowania takiego rozwiązania postaramy się również przybliżyć najistotniejsze wady ogrzewania wykorzystującego nagrzewnice.

 • Hybrydowe nasady kominowe firmy Darco
  2017.03.23
  Hybrydowe nasady kominowe firmy Darco

  Hybrydowe nasady kominowe mają za zadanie wytwarzanie właściwego ciągu w przewodach kominowych. W odróżnieniu od tradycyjnych obrotowych nasad kominowych nasady hybrydowe jako źródło napędu poza energią wiatru wykorzystują również energię elektryczną, która zasila silnik elektryczny małej mocy wówczas gdy wiatr wieje ze zbyt małą prędkością, aby nasada mogła efektywnie pracować.  Silnik pracuje również wówczas gdy wiatr wieje ze zbyt dużą prędkością - wówczas przyhamowuje on turbinę, nie pozwalając się jej za bardzo rozpędzić. W przypadku gdy prędkość wiatru jest optymalna silnik pozostaje wyłączony.

 • Osuszacze powietrza ROTENSO serii Dorai
  2017.02.23
  Osuszacze powietrza ROTENSO serii Dorai

  W poprzednim artykule przedstawiliśmy dostępne w ofercie sklepu SklepElektryka24.pl wentylatory stojące, nawilżacze oraz osuszacze powietrza marki Vornado. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować kolejną grupę urządzeń jakimi są osuszacze powietrza ROTENSO serii DORAI dedykowane do zastosowań pokojowych pozwalające na skuteczną i efektywną walkę z wilgocią.

 • Kamery termowizyjne i ich zastosowania
  2017.01.27
  Kamery termowizyjne i ich zastosowania

  Przez ostatnie lata wraz z rozwojem technologii oraz spadkiem cen kamery termowizyjne znalazły zastosowania w szerokim spektrum aplikacji - między innymi w monitoringu pracy maszyn, utrzymaniu ruchu, diagnostyce instalacji elektrycznych, audytach energetycznych, lokalizowanu wad konstrukcyjnych budynków, monitorowaniu pracy instalacji fotowoltaicznych i wiele innych. W tym artykule skupimy się głównie na możliwościach zastosowania termowizji w diagnostyce instalacji grzewczych oraz wentylacyjnych.

 • Turbiny wiatrowe jako wspomaganie instalacji grzewczych
  2016.12.29
  Turbiny wiatrowe jako wspomaganie instalacji grzewczych

  Współczesne instalacje grzewcze stosowane zarówno w obiektach przemysłowych jak również w nowoczesnych budynkach mieszkalnych i biurowych nie mogły by sprawnie pracować bez zasilania energią elektryczną. Nie chodzi tu jedynie o obiekty, które są ogrzewane przy użyciu energii elektrycznej, ale również te w których energia elektryczna służy do "wspomagania" procesu ogrzewania np. zasila silniki napędzające wentylatory rozprowadzające ciepło w nagrzewnicach wodnych czy pompy centralnego ogrzewania. W takich przypadkach warto zadbać o awaryjne źródło zasilania zapewniające ciągłość pracy wymienionych urządzeń - w tym celu bardzo dobrze sprawdzą się panele fotowoltaiczne lub turbiny wiatrowe.

 • VORNADO - wentylatory, nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza
  2016.11.29
  VORNADO - wentylatory, nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza

  Na stronie SklepElektryka24.pl pojawiła się ciekawa oferta produktów marki Vornado - w ofercie sklepu można znaleźć między innymi wentylatory stojące Vornado, jak również nawilżacze i oczyszczacze powietrza. W dzisiejszym artykule zaprezentuję po jednym produkcie - będącym przedstawicielem, każdej z wymienionych grup.

 • Pomiary temperatury i wilgotności
  2016.09.27
  Pomiary temperatury i wilgotności

  Z tematem nagrzewnic nieodłącznie wiąże się zagadnienie pomiaru temperatury i wilgotności w ogrzewanym pomieszczeniu, w tym celu bardzo często wykorzystuje się urządzenia elektroniczne zwane termo-higrometrami. W związku z tym w dzisiejszym artykule zaprezentuję kilka najpopularniejszych modeli termo-higrometrów oraz rejestratorów (loggerów) temperatury.

 • TwinFresh - jednorurowe systemy wentylacji
  2016.08.25
  TwinFresh - jednorurowe systemy wentylacji

  Jednorurowe systemy wentylacji TwinFresh Comfo znajdują zastosowanie w wentylacji pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych lub lokali użytkowych. Dzięki swojej konstrukcji systemy te mogą pracować zarówno w trybie rewersyjnym z odzyskiem ciepła i wilgoci, jak również w trybie nawiewno - wywiewnym jako nawietrzaki. Maksymalna wydajność urządzenia wentylacyjnego z serii TwinFresh Comfo wynosi 54m3/h.

 • Nagrzewnice wodne VOLCANO - najczęstsze pytania...
  2016.08.12
  Nagrzewnice wodne VOLCANO - najczęstsze pytania...

  Nagrzewnice VOLCANO stanowią integralną część nowoczesnych instalacji grzewczych budynków, takich jak hale, magazyny, sklepy itp. Stosowane w obiektach o średniej i dużej kubaturze eliminują problem niedogrzania i negatywnego wpływu czynników atmosferycznych na wnętrze. Każda nagrzewnica Volcano jest poddawana 3 rodzajom testów jakościowych, co pozwala w praktyce na eliminację braków produkcyjnych i objęcie każdego produktu 5 letnią gwarancją fabryczną.

poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | nastpna
Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2024 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE