Wydarzenia

www.zawex.pl
www.nagrzewnice.info.pl/reklama
www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin
  2014.05.16
  Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin

  Kolejną serią urządzeń produkowanych przez firmę Munters SIAL, którym warto przyjrzeć się bliżej są nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin - są to nagrzewnice  serii GRY-I o mocach od 26 do 38,5 kW oraz serii MIR o mocach 36,4 - 83,9 kW. Firma Munters SIAL produkuje również nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin, ale tym urządzeniami zajmiemy się w osobnym artykule.

 • Nagrzewnice gazowe Munters SIAL
  2014.04.17
  Nagrzewnice gazowe Munters SIAL

  Firma Munters SIAL od ponad trzydziestu lat wytwarza nagrzewnice uważane za jedne z najbardziej niezawodnych i godnych zaufania. W ofercie tej firmy znajdują się nagrzewnice o szerokim zakresie mocy - od 3kW aż do 220kW, wykorzystujące do ogrzewania powietrza olej opałowy, gaz płynny (LPG), jak również gaz ziemny oraz energię elektryczną. W tym artykule, zaprezentuję bliżej ofertę firmy dotyczącą nagrzewnic zasilanych mieszanką gazów propan-butan.

 • Wzory wentylacyjne - kalkulator
  2014.03.31
  Wzory wentylacyjne - kalkulator

  Kalkulator pozwalający w łatwy i szybki sposób obliczać wpływ zmiany parametrów wentylatora  takich jak temperatura, obroty czy średnica na jego wydajność, ciśnienie czy moc.

 • Wentylacja mieszkań - grawitacyjna czy mechaniczna ?
  2014.02.28
  Wentylacja mieszkań - grawitacyjna czy mechaniczna ?

  Posiadanie dobrej wentylacji w mieszkaniach jest warunkiem koniecznym by móc cieszyć się zdrowiem swoim i swoich najbliższych. Powietrze w naszych domach czy też mieszkaniach musi być na bieżąco wymieniane w celu usunięcia nie tylko wilgoci ale również zanieczyszczeń i gazów powstających w ciągu dnia. Przykładami takich zanieczyszczeń i gazów mogą być: dwutelenek węgla, formaldehyd, radon, inne gazy oraz pyły. W tym artykule przyjrzymy się bliżej możliwości zastosowania wentylacji mechanicznej, jako alternatywy dla nie zawsze wystarczającej wentylacji grawitacyjnej.

 • Akcesoria do nagrzewnic wodnych BLOWAIR - przegląd
  2014.02.14
  Akcesoria do nagrzewnic wodnych BLOWAIR - przegląd

  Przeglądając ofertę firmy ZAWEX natrafiłem nie tylko na szeroką ofertę nagrzewnic wodnych, ale również na całe mnóstwo akcesoriów do tych nagrzewnic. W związku z tym, chciałbym pokazać i przybliżyć możliwości wykorzystania tych urządzeń, w taki sposób by uczynić nagrzewnice wodne urzędzniami jeszcze bardziej funkcjonalnymi i oszczędnymi.  

 • Kurtyny powietrzene FERONO w ofercie sklepu wentylatorysklep.pl
  2014.01.30
  Kurtyny powietrzene FERONO w ofercie sklepu wentylatorysklep.pl

   Przy dzisiejszych wysokich cenach energii elektrycznej, jak również gazu, rachunki za ogrzewanie pomieszczeń biurowych, sklepów, hal produkcyjnych czy magazynów pochłaniają znaczną część budżetu firmy. Istnieje jednak wiele sposobów na zmniejszenie tych wydatków, jednym z nich jest montaż nad drzwiami wejściowymi kurtyn powietrznych. Prawidłowo dobrana i zamontowana kurtyna będzie stawnowić izolację pomiędzy ciepłym powietrzem wewnątrz budynku a zimnym na zewnątrz i nie pozwoli uciekać ciepłemu powietrzu z naszego budnku, co znacznie ograniczy straty energetyczne. Czytając powyższe zdanie można by pomyśleć, że kurtyny powietrzne znajdują zastosowanie jedynie zimną, otóż nie tylko. Są on stosowane również latem, kiedy to chronią przed napływaniem gorącego powietrza do budynku oraz zapobiegają przedostawaniu się owadów, pyłów i innych zanieczyszczeń.  

 • Kalkulator zapotrzebowania budynku na moc cieplną
  2014.01.27
  Kalkulator zapotrzebowania budynku na moc cieplną

  Zaprezentowany tutaj kalkulator służy do obliczenia zapotrzebowania budynku na moc cieplną. Dzięki informacjom uzyskanym z wyników obliczeń można wybrać nagrzewnicę o odpowiedniej mocy cieplnej do danego budynku. Należy mieć na uwadze to, że kalkulator podaje jedynie wartości szacunkowe, dobór odpowiedniej nagrzewnicy najlepiej skonsultować z obsługa sklepu.

 • Nagrzewnice elekrtyczne Harmann serii HCD
  2014.01.07
  Nagrzewnice elekrtyczne Harmann serii HCD

  W sklepie internetowym www.wentylatorysklep.pl prowadzonym przez firmę ZAWEX możemy znaleść szeroką ofertę solidnie wykonanych, niezawodnych i dostępnych w atrakcyjnych cenach nagrzewnic elektrycznych. Nowym produktem, który zagościł w ofercie tej firmy jest seria nagrzewnic elektrycznych Harmann HCD, która znajduje szerokie zastosowanie w obiektach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej, gdzie służy do ogrzewania powietrza w wentylacji ogólnej, również może być ona zastosowana w prostych instalacjach przemysłowych np. jako suszarka do obuwia (we współpracy z wentylatorami serii GE), itp.

 • Nagrzewnice wodne AGRO dla rolnictwa i przemysłu
  2012.12.29
  Nagrzewnice wodne AGRO dla rolnictwa i przemysłu

  Firma Zawex dodała do swojej oferty nagrzewnice wodne Agro dedykowane  do zastosowań rolniczych i przemysłowych .Jest to specjalny model nagrzewnicy wodnej przygotowany do pracy w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności oraz zapylenia.Szerszy odstęp pomiędzy lamelami wymiennika (4 mm) ułatwia czyszczenie powietrzem lub wodą pod ciśnieniem.40% grubsze lamele, bardziej odporne na odkształcanie podczas mycia.Specjalny wentylator z silnikiem o podniesionej szczelności (IP 66 - wilgoć, zapylenie) regulowany dowolnym sterownikiem obrotów. Mocniejszy strumień powietrza dodatkowo usuwa zapylenie z nagrzewnicy.Epoksydowany wymiennik - znacznie podniesiona żywotność urządzeń pracujących w środowisku agresywnym.

 • Start serwisu www.nagrzewnice.info.pl
  2012.12.15
  Start serwisu www.nagrzewnice.info.pl

  Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwisu o tematyce związanej z wentylatorami  i tematyką z tymi zagadnieniami i ogrzewaniem  związaną . Serwis www.nagrzewnice.info.pl  kierowany jest przede wszystkim do dystrybutorów nagrzewnic , instalatorów  , dostawców  osprzetu ,częsci instalacji oraz sterowania .  No i oczywiście do wszystkich firm i osób zainteresowanych tą tematyką. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami serwisu i jego ofertą .

poprzednia |...| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | nastpna
Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2021 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE