Wydarzenia

www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice
wentylatorysklep.pl
www.nagrzewnice.info.pl/reklama

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • Klimatyzator czy klimatyzacja – co będzie lepsze w domu?
  2018.07.23

  Kiedy zbliża się okres letni, w wielu domach instaluje się różne urządzenia, które mają służyć zmniejszeniu temperatury. Do takich urządzeń należy klimatyzator, czyli urządzenie wolnostojące oraz klimatyzacja, która jest zamontowana na ścianie pod sufitem. Te urządzenia różnią się zasadniczo od siebie i na pewno warto je przed zakupem porównać. Klimatyzacja czy klimatyzatory to dylemat wielu właścicieli domów, a także mieszkań.

 • Budowa Wentylatora
  2018.06.22
  Budowa Wentylatora

  W dzisiejszym artykule poruszymy kwestie związane z budową najpopularniejszych typów wentylatorów. Omówimy elementy z jakich zbudowane są wentylatory oraz przedstawimy jaką funcje dany element pełni w całej konstrukcji wentylatora. 

 • Dobór Rekuperatora - Podpowiadamy Jak Wybrać Odpowiedni Rekuperator
  2018.04.24
  Dobór Rekuperatora - Podpowiadamy Jak Wybrać Odpowiedni Rekuperator

  Oferta rekuperatorów na rynku polskim jest bardzo duża. Jest wielu producentów krajowych, jak i dystrybutorów importujących centrale, głównie z krajów skandynawskich. Oferowane centrale, różnią się miedzy sobą jakością wykonania, wyposażeniem, jakością podzespołów, sterowaniem oraz rozwiązaniami technicznymi - co bezpośrednio wpływa na różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi modelami.

 • Oczyszczacze powietrza – jakie pełnią funkcję i jak wybrać odpowiednie urządzenie?
  2018.02.27
  Oczyszczacze powietrza – jakie pełnią funkcję i jak wybrać odpowiednie urządzenie?

  W różnego rodzaju mediach trwa gorąca dyskusja na temat powietrza w naszym kraju. Nawet najwięksi sceptycy, muszą się zgodzić z tym, że to, czym oddychamy, ma realne przełożenie na stan naszego zdrowia oraz samopoczucie, i choć nie na wszystko mamy wpływ – chodzi m. in. o to jakim powietrzem oddychamy poza domem, to możemy mieć wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy w naszych czterech kątach, a pomóc nam w tym mogą oczyszczacze powietrza i specjalne filtry.

 • Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V
  2018.01.23
  Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V to znakomite urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Jest doskonałym wsparciem profilaktyki zdrowia. Piura P22V oczyszcza powietrze, usuwając wszelkie zanieczyszczenia chemiczne oraz alergeny. Swoje skuteczne działanie zawdzięcza wbudowanym czujnikom na bieżąco monitorującym jakość powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie w czasie 7-etapowej filtracji wykrywa i eliminuje szereg zanieczyszczeń powietrza takich jak: kurz, włosy, alergeny, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni, jak również nieprzyjemne zapachy.

 • Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B
  2017.11.29
  Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B

  Pierwsza wersja rekuperatorów B3B zyskała sporą popularność na rynku dzięki możliwości nie tylko odzysku ciepła z wywiewanego powietrza ale również wilgoci, dzięki czemu pozwalają one na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniach i nie powodują przesuszania powietrza. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania był brak konieczności odprowadzania kondensatu (wymiennik bezskroplinowy), co bezpośrednio przekładało się na łatwiejszy montaż i eksploatację urządzenia.

 • Sposób na oszczędzanie, czyli rekuperacja i jej zalety
  2017.09.28
  Sposób na oszczędzanie, czyli rekuperacja i jej zalety

  Komfort w domu dają wygodne sprzęty i elegancki design. Ukrytym sprawcą luksusu są też nowe technologie. Choć w dużej mierze na pierwszy rzut oka niewidoczne - to właśnie one sprawiają, że we własnym domu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Niewątpliwie przebojem wielu minionych sezonów jest rekuperacja.

 • Nowe wersje przetworników temperatury APAR AR550 oraz AR553
  2017.09.22
  Nowe wersje przetworników temperatury APAR AR550 oraz AR553

  Firma APAR producent rejestratorów, regulatorów i przetworników temperatury, wilgotności oraz ciśnienia, a także innych urządzeń elektronicznych dedykowanych do zastosowania w aplikacjach automatyki przemysłowej wprowadziła modyfikacje w części dostępnych w ofercie produktów. Wśród zmodyfikowanych produktów znalazły się przetworniki temperatury APAR AR550 oraz AR553 i to właśnie te urządzenia chcielibyśmy zaprezentować w tym artykule.

 • VENTS TT Silent-M - wentylatory o przepływie mieszanym
  2017.08.31
  VENTS TT Silent-M - wentylatory o przepływie mieszanym

  Seria TT Silent-M firmy VENTS to wentylatory o przepływie mieszanym, które dzięki zastosowaniu specjalnie skonstruowanej obudowy charakteryzują się niskim hałasem oraz są odporne na działanie temperatury. Urządzenia te łączą w sobie najlepsze cechy wentylatorów osiowych (wysoka wydajność) i odśrodkowych (silny strumień powietrza i wysoki spręż). Seria Vents Silent-M może być stosowana z kanałami wentylacji mechanicznej o przekroju okrągłym i średnicy od 100 do 315 mm.

 • Nagrzewnice elektryczne ENO-T - sposób podłączenia
  2017.07.27
  Nagrzewnice elektryczne ENO-T - sposób podłączenia

  W dzisiejszym artykule pokażemy w jaki sposób podłączyć do nagrzewnic serii ENO-T czujniki zewnętrzne mogące współpracować z tyrystorowym układem sterowania wbudowanym w nagrzewnice tej serii. Dzięki podłączeniu wspomnianych czujników wbudowany regulator tyrystorowy może impulsowo regulować moc grzewczą urządzenia i tym samym na przykład utrzymywać zadaną temperaturę w pomieszczeniu.

poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |...| nastpna
Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2024 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE