Wydarzenia

www.zawex.pl/?p=p_64&sName=nagrzewnice
wentylatorysklep.pl
www.zawex.pl

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • Budowa Wentylatora
  2018.06.22
  Budowa Wentylatora

  W dzisiejszym artykule poruszymy kwestie związane z budową najpopularniejszych typów wentylatorów. Omówimy elementy z jakich zbudowane są wentylatory oraz przedstawimy jaką funcje dany element pełni w całej konstrukcji wentylatora. 

 • Dobór Rekuperatora - Podpowiadamy Jak Wybrać Odpowiedni Rekuperator
  2018.04.24
  Dobór Rekuperatora - Podpowiadamy Jak Wybrać Odpowiedni Rekuperator

  Oferta rekuperatorów na rynku polskim jest bardzo duża. Jest wielu producentów krajowych, jak i dystrybutorów importujących centrale, głównie z krajów skandynawskich. Oferowane centrale, różnią się miedzy sobą jakością wykonania, wyposażeniem, jakością podzespołów, sterowaniem oraz rozwiązaniami technicznymi - co bezpośrednio wpływa na różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi modelami.

 • Oczyszczacze powietrza – jakie pełnią funkcję i jak wybrać odpowiednie urządzenie?
  2018.02.27
  Oczyszczacze powietrza – jakie pełnią funkcję i jak wybrać odpowiednie urządzenie?

  W różnego rodzaju mediach trwa gorąca dyskusja na temat powietrza w naszym kraju. Nawet najwięksi sceptycy, muszą się zgodzić z tym, że to, czym oddychamy, ma realne przełożenie na stan naszego zdrowia oraz samopoczucie, i choć nie na wszystko mamy wpływ – chodzi m. in. o to jakim powietrzem oddychamy poza domem, to możemy mieć wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy w naszych czterech kątach, a pomóc nam w tym mogą oczyszczacze powietrza i specjalne filtry.

 • Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V
  2018.01.23
  Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V to znakomite urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Jest doskonałym wsparciem profilaktyki zdrowia. Piura P22V oczyszcza powietrze, usuwając wszelkie zanieczyszczenia chemiczne oraz alergeny. Swoje skuteczne działanie zawdzięcza wbudowanym czujnikom na bieżąco monitorującym jakość powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie w czasie 7-etapowej filtracji wykrywa i eliminuje szereg zanieczyszczeń powietrza takich jak: kurz, włosy, alergeny, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni, jak również nieprzyjemne zapachy.

 • Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B
  2017.11.29
  Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B

  Pierwsza wersja rekuperatorów B3B zyskała sporą popularność na rynku dzięki możliwości nie tylko odzysku ciepła z wywiewanego powietrza ale również wilgoci, dzięki czemu pozwalają one na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniach i nie powodują przesuszania powietrza. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania był brak konieczności odprowadzania kondensatu (wymiennik bezskroplinowy), co bezpośrednio przekładało się na łatwiejszy montaż i eksploatację urządzenia.

 • Sposób na oszczędzanie, czyli rekuperacja i jej zalety
  2017.09.28
  Sposób na oszczędzanie, czyli rekuperacja i jej zalety

  Komfort w domu dają wygodne sprzęty i elegancki design. Ukrytym sprawcą luksusu są też nowe technologie. Choć w dużej mierze na pierwszy rzut oka niewidoczne - to właśnie one sprawiają, że we własnym domu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Niewątpliwie przebojem wielu minionych sezonów jest rekuperacja.

 • Nowe wersje przetworników temperatury APAR AR550 oraz AR553
  2017.09.22
  Nowe wersje przetworników temperatury APAR AR550 oraz AR553

  Firma APAR producent rejestratorów, regulatorów i przetworników temperatury, wilgotności oraz ciśnienia, a także innych urządzeń elektronicznych dedykowanych do zastosowania w aplikacjach automatyki przemysłowej wprowadziła modyfikacje w części dostępnych w ofercie produktów. Wśród zmodyfikowanych produktów znalazły się przetworniki temperatury APAR AR550 oraz AR553 i to właśnie te urządzenia chcielibyśmy zaprezentować w tym artykule.

 • VENTS TT Silent-M - wentylatory o przepływie mieszanym
  2017.08.31
  VENTS TT Silent-M - wentylatory o przepływie mieszanym

  Seria TT Silent-M firmy VENTS to wentylatory o przepływie mieszanym, które dzięki zastosowaniu specjalnie skonstruowanej obudowy charakteryzują się niskim hałasem oraz są odporne na działanie temperatury. Urządzenia te łączą w sobie najlepsze cechy wentylatorów osiowych (wysoka wydajność) i odśrodkowych (silny strumień powietrza i wysoki spręż). Seria Vents Silent-M może być stosowana z kanałami wentylacji mechanicznej o przekroju okrągłym i średnicy od 100 do 315 mm.

 • Nagrzewnice elektryczne ENO-T - sposób podłączenia
  2017.07.27
  Nagrzewnice elektryczne ENO-T - sposób podłączenia

  W dzisiejszym artykule pokażemy w jaki sposób podłączyć do nagrzewnic serii ENO-T czujniki zewnętrzne mogące współpracować z tyrystorowym układem sterowania wbudowanym w nagrzewnice tej serii. Dzięki podłączeniu wspomnianych czujników wbudowany regulator tyrystorowy może impulsowo regulować moc grzewczą urządzenia i tym samym na przykład utrzymywać zadaną temperaturę w pomieszczeniu.

 • Kanałowe nagrzewnice elektryczne serii ENO-...
  2017.06.23
  Kanałowe nagrzewnice elektryczne serii ENO-...

  W ramach artykułu przeprowadzimy przegląd dostępnych wersji kanałowych nagrzewnic elektrycznych serii ENO. W ramach tej serii możemy wyróżnić następujące typy nagrzewnic: ENO...A, ENO...C, ENO...T, ENO...X, ENO...Y.

poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |...| nastpna
Zadzwo� do nas!
17 855 51 28
Chcesz by�
na bie��co?
© 2023 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE