Wydarzenia

www.zawex.pl
wentylatorysklep.pl
www.nagrzewnice.info.pl/reklama

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie nagrzewnice.info.pl?
Zobacz wyniki
 • Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V
  2018.01.23
  Oczyszczacz Powietrza Rotenso Piura P22V

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura P22V to znakomite urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Jest doskonałym wsparciem profilaktyki zdrowia. Piura P22V oczyszcza powietrze, usuwając wszelkie zanieczyszczenia chemiczne oraz alergeny. Swoje skuteczne działanie zawdzięcza wbudowanym czujnikom na bieżąco monitorującym jakość powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie w czasie 7-etapowej filtracji wykrywa i eliminuje szereg zanieczyszczeń powietrza takich jak: kurz, włosy, alergeny, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni, jak również nieprzyjemne zapachy.

 • Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B
  2017.11.29
  Nowa wersja popularnych rekuperatorów z wymiennikiem celulozowym - B3B

  Pierwsza wersja rekuperatorów B3B zyskała sporą popularność na rynku dzięki możliwości nie tylko odzysku ciepła z wywiewanego powietrza ale również wilgoci, dzięki czemu pozwalają one na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniach i nie powodują przesuszania powietrza. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania był brak konieczności odprowadzania kondensatu (wymiennik bezskroplinowy), co bezpośrednio przekładało się na łatwiejszy montaż i eksploatację urządzenia.

 • Sposób na oszczędzanie, czyli rekuperacja i jej zalety
  2017.09.28
  Sposób na oszczędzanie, czyli rekuperacja i jej zalety

  Komfort w domu dają wygodne sprzęty i elegancki design. Ukrytym sprawcą luksusu są też nowe technologie. Choć w dużej mierze na pierwszy rzut oka niewidoczne - to właśnie one sprawiają, że we własnym domu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Niewątpliwie przebojem wielu minionych sezonów jest rekuperacja.

 • Nowe wersje przetworników temperatury APAR AR550 oraz AR553
  2017.09.22
  Nowe wersje przetworników temperatury APAR AR550 oraz AR553

  Firma APAR producent rejestratorów, regulatorów i przetworników temperatury, wilgotności oraz ciśnienia, a także innych urządzeń elektronicznych dedykowanych do zastosowania w aplikacjach automatyki przemysłowej wprowadziła modyfikacje w części dostępnych w ofercie produktów. Wśród zmodyfikowanych produktów znalazły się przetworniki temperatury APAR AR550 oraz AR553 i to właśnie te urządzenia chcielibyśmy zaprezentować w tym artykule.

 • VENTS TT Silent-M - wentylatory o przepływie mieszanym
  2017.08.31
  VENTS TT Silent-M - wentylatory o przepływie mieszanym

  Seria TT Silent-M firmy VENTS to wentylatory o przepływie mieszanym, które dzięki zastosowaniu specjalnie skonstruowanej obudowy charakteryzują się niskim hałasem oraz są odporne na działanie temperatury. Urządzenia te łączą w sobie najlepsze cechy wentylatorów osiowych (wysoka wydajność) i odśrodkowych (silny strumień powietrza i wysoki spręż). Seria Vents Silent-M może być stosowana z kanałami wentylacji mechanicznej o przekroju okrągłym i średnicy od 100 do 315 mm.

 • Nagrzewnice elektryczne ENO-T - sposób podłączenia
  2017.07.27
  Nagrzewnice elektryczne ENO-T - sposób podłączenia

  W dzisiejszym artykule pokażemy w jaki sposób podłączyć do nagrzewnic serii ENO-T czujniki zewnętrzne mogące współpracować z tyrystorowym układem sterowania wbudowanym w nagrzewnice tej serii. Dzięki podłączeniu wspomnianych czujników wbudowany regulator tyrystorowy może impulsowo regulować moc grzewczą urządzenia i tym samym na przykład utrzymywać zadaną temperaturę w pomieszczeniu.

 • Kanałowe nagrzewnice elektryczne serii ENO-...
  2017.06.23
  Kanałowe nagrzewnice elektryczne serii ENO-...

  W ramach artykułu przeprowadzimy przegląd dostępnych wersji kanałowych nagrzewnic elektrycznych serii ENO. W ramach tej serii możemy wyróżnić następujące typy nagrzewnic: ENO...A, ENO...C, ENO...T, ENO...X, ENO...Y.

 • Ogrzewanie nadmuchowe - zalety i wady
  2017.05.30
  Ogrzewanie nadmuchowe - zalety i wady

  W tym artykule postaramy się przedstawić najważniejsze zalety ogrzewania nadmuchowego z wykorzystaniem różnego rodzaju nagrzewnic. Jak wiadomo każdy ze sposobów ogrzewania poza swoimi zaletam ma również wady, podobnie jest z ogrzewaniem nadmuchowym. W związku z tym poza zaletami zastosowania takiego rozwiązania postaramy się również przybliżyć najistotniejsze wady ogrzewania wykorzystującego nagrzewnice.

 • Hybrydowe nasady kominowe firmy Darco
  2017.03.23
  Hybrydowe nasady kominowe firmy Darco

  Hybrydowe nasady kominowe mają za zadanie wytwarzanie właściwego ciągu w przewodach kominowych. W odróżnieniu od tradycyjnych obrotowych nasad kominowych nasady hybrydowe jako źródło napędu poza energią wiatru wykorzystują również energię elektryczną, która zasila silnik elektryczny małej mocy wówczas gdy wiatr wieje ze zbyt małą prędkością, aby nasada mogła efektywnie pracować.  Silnik pracuje również wówczas gdy wiatr wieje ze zbyt dużą prędkością - wówczas przyhamowuje on turbinę, nie pozwalając się jej za bardzo rozpędzić. W przypadku gdy prędkość wiatru jest optymalna silnik pozostaje wyłączony.

 • Osuszacze powietrza ROTENSO serii Dorai
  2017.02.23
  Osuszacze powietrza ROTENSO serii Dorai

  W poprzednim artykule przedstawiliśmy dostępne w ofercie sklepu SklepElektryka24.pl wentylatory stojące, nawilżacze oraz osuszacze powietrza marki Vornado. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować kolejną grupę urządzeń jakimi są osuszacze powietrza ROTENSO serii DORAI dedykowane do zastosowań pokojowych pozwalające na skuteczną i efektywną walkę z wilgocią.

poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna
Zadzwoń do nas!
17 855 51 28
Chcesz być
na bieżąco?
© 2019 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE